Baski Ramazan Ayının İlk İftarını Avlu’ Da Yaptı


Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü çalışanları ramazanın ilk iftarında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip UĞUR ile birlikte AVLU’ da bir araya geldi.

İftar yemeği ardından BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram bir konuşma yaparak kurumun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ardından Balıkesir Belediyesi ve BASKİ olarak Balıkesirlilere hizmet eden herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Sayın Başkan Edip UĞUR, Ramazan ayının hayırlar getirmesini dileyerek, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi kurulalı 3. Yılını tamamladı. 3 yıl içerisinde biz belediye olarak, Su Kanalizasyon İdaresi olarak iyi bir mesafe kaydettik. Bütün BASKİ çalışanlarını tebrik ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. BASKİ 24 saat hizmet veriyor. Vatandaşın suyu kesildiği zaman, kanalizasyonu tıkandığı zaman, bir sıkıntı olduğu zaman BASKİ gidiyor. BASKİ işçi ve memuruyla cansiperhane bir çalışma yapıyor. Bu çalışmalarımız devam edecek. Balıkesir’de yeni bir merkez oluştu, Avlu Balıkesir. İnşallah daha güzel günler bizi bekliyor” diyerek sözlerini tamamladı.


       

Diğer Haberler Tüm haberler için tıklayınız.
16 HAZİRAN 2017, Cuma     Sayfayı Paylaş