BASKİ’DEN BAŞKAN ERGÜN’E ZİYARET


Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ergün, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Mustafa Bayram ile Genel Müdür Yardımcılarını ağırladı. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ergün’ü, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Mustafa Bayram ziyaret etti. Ziyarette; MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Bilgen, Şehnaz Başaran ve Burak Aslay, BASKİ Genel Müdür Yardımcıları Hamdi Dereyurt ve Ali Seyfi Küçükgöncü, MASKİ Abone İşleri Daire Başkanı Sevinç Deniz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Ahmet Şahan ile BASKİ Planlama Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Yusuf Şenol bulundu. BASKİ Genel Müdürü Bayram, MASKİ’nin yürütmüş olduğu yatırımları yakından takip ettiklerini ifade ederek, Manisa için güzel işler yapıldığını söyledi. Bayram, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ergün’e göstermiş oldukları misafirperverlik nedeniyle teşekkür etti.

‘Manisa’mızın geleceğini inşa ediyoruz’

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ergün, BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram ile Genel Müdür Yardımcılarına ve daire başkanlarına ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü olarak ilimizin ihtiyaç duyduğu tüm yatırım ve hizmetleri vatandaşlarımızın layık olduğu biçimde tek tek hayata geçiriyoruz. Tüm bu çalışmaları yürütürken de, diğer illerdeki büyükşehir belediyeleri ile su ve kanalizasyon idareleriyle sürekli diyalog ve fikir alışverişi içerisindeyiz. Diğer Büyükşehirlerde yürütülen uygulamalar hakkında istişareler gerçekleştiriyor, karşılıklı tecrübe paylaşımı yapıyoruz. Bu anlamda yürüttüğümüz ilişkiler vesilesiyle ülkemizin her yerinde güzel dostluklar ediniyoruz. Manisamızın geleceğini inşa ederken araştırma, gelişme, paylaşım ve etkileşim odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.


     

Diğer Haberler Tüm haberler için tıklayınız.
28 EKİM 2017, Cumartesi     Sayfayı Paylaş